وب سایت تخصصی شماره سیم

10 / 10
از 1 کاربر

تخصصی ترین وب سایت شماره گذاری WWW.PARTEXIRAN.COM

 

شرکت پارتکس به عنوان قدیمی ترین و مخترع شماره گذاری تابلو های برق با بیش از 70 سال سابقه در زمینه شماره گذاری سیم، کابل و تجهیزات است .

در وب سایت تخصصی پارتکس می تواید از کلیه محصولات، اخبار و جدیدترین های پارتکس با خبر شوید .

شرکت آراپاد صنعت آریانا به عنوان نماینده انحصاری شرکت پارتکس در شماره گذاری سیم و کابل در ایران است . با بیش از 3 دهه سابقه در زمینه بازرگانی و نمایندگی خارجی همواره به پیشبرد این صنعت در ایران کمک میکند .

به طور کل شماره گذاری سیم و کابل در سیستم پارتکس به سه دسته تقسیم میشود :

1. شماره سیم و کابل های از قبل چاپ شده

2. شماره سیم و کابل هایی که توسط پرینتر پرومارک چاپ می شود و در سایت توسط خود مشتری تولید می شود .

3. شماره سیم و کابل های سفارشی روی باقی محصولات مانند شماره استیل ، لیبل و فشاری که سفارش توسط فایل برای پارتکس ارسال می شود و طبق نیاز مشتری چاپ شده تحویل می شود .

شماره سیم و کابل و شماره تجهیزات پارتکس به شرح زیر دسته بندی می شوند .

1. شماره سیم تکی : این شماره ها به صورت تک کاراکتری از قبل چاپ شده هستند و روی سیم و کابل در سایزهای 0.25 تا کابل 70 قابل استفاده هستند.

2.شماره سیم شفاف: شماره سیم های شفاف به صورت  لیبل های شفافی هستند که با کاغذ مخصوص پلی استر چاپ می شود و در داخل روکش می رود . این شماره سیم های شفاف به دو صورت بسته و باز هستند شماره سیم شفاف PT به صورت بسته و شماره سیم شفاف فشاری PTC به صورت باز هست که بعد از سربندی تابلو می توان استفاده کرد .

3.شماره سیم تیوبی : شماره سیم های تیوبی که امروزه به طور معمول بیشتر استفاده می شود . شماره سیم های خام هست که به صورت قرقره هایی موجود است که با پرینتر پرومارک پارتکس T1000 چاپ می شوند و روی سیم قرار میگیرند . این شماره سیم های تیوبی به دو صورت حرارتی و غیر حرارتی هستند .  برای شماره گذاری از کابل نیم تا 6 استفاده می شوند .

4. شماره کابل تکی : شماره کابل تکی PK به صورت دیسک های تک کاراکتری است که طبق لیست مشتری بر روی هولدر ها poh نصب می شود و با بست کمربندی به کابل وصل می شود

5. شماره کابل شفاف : شماره کابل های شفاف pm در سه سایز به صورت شفاف هستند که با بست کمربندی به کابل بسته می شوند و شیت پلی استر pf  داخل آنها  قرار میگیرد

6. شماره کابل تیوبی : شماره کابل تیوبی po068 به دوصورت معمولی و پانچ دار موجود است و می توانید شماره کابل تیوبی معمولی را با استفاده از هولدر و بست کمربندی به کابل وصل کنید و یا به صورت پانچ دار بدون نیاز به هولدر روی کابل نصب کنید .

7. شماره کابل استیل : شماره کابل های استیل به صورت حک برجسته کاراکتر ها روی هولدر استیل هستند و به دو صورت تکی و یا سفارش گذاری توسط مشتری ارسال می شوند .

با مراجعه به سایت شرکت پارتکس ایران و یا صفحه اینستاگرام میتوانید از جدید ترین اخبار محصولات و یا تخفیف ها اطلاع پیدا کنید .

لازم به ذکر است شماره واتساپ شرکت با شماره : 09101520068 به صورت 24 ساعته توسط کارشناسان این شرکت پشتیبانی می شود .

شماره تماس بخش فروش : 02146133264

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :