شماره سیم

پس از طراحی نقشه الکتریکال، نقشه باید اجرا و بر روی تابلو برق طبق لاجیک تعریف شده اجرا گردد. برای جلوگیری از اشتباهات و اشکالاتی که حین وایرینگ و یا تعمیرو نگهداری ممکن است رخ دهد از روش نشانه گذاری توسط شماره سیم یا حروف سیم بر روی ابتدا و انتهای هر اتصال استفاده می کنیم. شماره سیم به عنوان تجهیزاتی است که برای تفکیک و شناسایی سیم و کابل ها از یکدیگر طراحی شده است. فروش شماره سیم بیش از گذشته مورد استقبال قرار گرفته است و اولین و بهترین تولید کننده شماره سیم و کابل جهت ردیابی سیم شرکت پارتکس سوئد می باشد. شماره های سیم از حروف انگلیسی و اعداد تشکیل شده است که با هدف افزایش امنیت سیم کشی تابلوهای برق، مخابرات و غیره طراحی شده اند. با خرید انواع شماره سیم می توان سرعت عملکرد تکنسین های مونتاژ سیم و کابل کشی را افزایش داد.

خرید انواع شماره سیم

خرید انواع شماره سیم را می توان با خرید حروف و شماره سیم حلقوی بسته PA و خرید حروف و شماره سیم تخت بسته PKو یا شماره های بیضوی خام مثل po ها و شماره های شفاف PT  تجربه کنید. هر کدام از این دسته بندی های شماره سیم دارای ویژگی های اختصاصی می باشند که هنگام شماره گذاری باید رعایت گردد. معمولاً جنس شماره های سیم از PVC است که دارای خاصیت گرید نرم با رنگ بندی زرد و علائم مشکی می باشد. فروش شماره سیم کمک می کند که تکنسین های اجرای جدول نقشه سیم کشی بتوانند با سرعت بیشتری کابل های مختلف را از یکدیگر تشخیص دهند. در نتیجه به راحتی می توانند مسیرهای مونتاژ را کنترل نمایند و صحت نصب آنها را مورد بررسی قرار دهند.

شماره سیم

شماره سیم های پارتکس مواد اولیۀ مقاوم دربرابر حرارت بالا و منعطف ساخته می شوند. با نصب شماره سیم می توان رفع عیوب تابلوهای برق، تابلوهای مخابرات و شبکه های محلی و غیره را با سرعت قابل توجهی مرتفع ساخت و دارای مزایای متعددی می باشد. همچنین با خرید انواع شماره سیم می توان امکان توسعه کابل کشی را با سرعت بیشتری انجام داد .جهت خرید از هر کدام از انواع شماره سیم ها میتوانید از با کلیک روی هرکدام از محصولات از اطلاعات فنی آن ها با خبر شوید.

شرکت پارتکس سوئد به عنوان یکی از شرکت های تأمین در حوزۀ شماره سیم و شماره های کابل و سیم فعالیت می کند و امکان خرید انواع حروف و شماره سیم را با کیفیت عالی و طول عمر بالا فراهم نموده است

بهترین و ارزان ترین شماره سیم را میتوانید از فروشگاه پارتکس از فروشگاه های معتبر کشور خریداری نمایید. فروشگاه پارتکس امکان  فروش محصولات خود به سراسر کشور را بصورت غیر حضوری و تنها با یک تماس فراهم آورده است و به راحتی میتوانید با انتخاب این فروشگاه محصولات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش داده و در محل دریافت نمایید.

شماره سیم

از انواع برچسب هایی که برای شماره گزاری بر روی سیم و کابل ها مورد استفاده قرار میگیرد شماره سیم میباشد. اما شماره چیست؟ شماره سیم یکی از پر مصرف ترین برچسب ها برای عللمت گذاری و یا بهتر است بگوییم شماره گزاری بر روی سیم ها محسوب میشود که در این بین شماره سیم های از قبل چاپ شده و آماده بیشترین میزان فروش و کابرد را نیز به خود اختصاص داده اند. شماره سیم در سیم کشی های انجام شده در ساخت تابلو برق ها مورد استفاده قرار میگیرد و بخصوص در تابلو برق  های بزرگ که میزان زیادی کابل و سیم در ساخت آن به کار رفته است کاربرد به مراتب بیشتری دارد.

مزایای ایجاد شده با خرید شماره سیم

مزیت های زیادی با خرید شماره سیم و کاربرد آن ایجاد میشود که به برخی از مهمترین این مزیت ها البته بصورت خلاصه اشاره خواهیم کرد. از جمله مزیت هایی که با خرید شماره سیم ایجاد میشود عیب یابی دقیق تر و سریعتر توسط سرویسکار میباشد. تابلو برق ها ممکن است با هر مشکلی در طول زمان کارکرد خود مواجه شوند که در نتیجه سرویسکار برای اینکه بتواند تشخیص سریعتر و دقیق تری از مشکل پیش آمده داشته باشد باید  از کاربرد هر یک از سیم ها آگاه شود که شماره سیم میتواند این امکان را بوجود آورد تا در کوتاه ترین زمان و با تشخیص صحیح نسبت به تعمیر تابلو اقدام نماید. با خرید شماره سیم میزان اشتباهات و خطا چه در تعمیر و چه در نصب و راه اندازی تابلو به حد اقل خود خواهد رسید. سرعت بستن سیم ها در هنگام اجرای تابلو و همچنین پس از تعمیر تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین خرید شماره سیم و استفاده از آنها باعث میشود تا امکان توسعه تابلو نیز وجود داشته باشد. ممکن است در آینده نیاز باشد تا تابلو برق ها توسعه داده شوند که از این رو با استفاده از شماره سیم میتوان امکان توسعه تابلو را تا  حد زیادی امکان پذیر و البته تسهیل و تسریع نمود. همچنین خرید شماره سیم  و کاربرد آن باعث میشود تا اطلاعاتی از خلاصه شده نقشه در اختیار قرار گیرد و  در نتیجه جدولی را برای تست و عیب یابی در اختیار قرار دهند.

فروش انواع شماره سیم

فروش شماره سیم‌ در حالی توسط فروشگاه ها انجام میشود که  در انواع مختلفی تولید میشوند و باید بر اساس نیاز خود بهترین نوع شماره سیم ها را تهیه و خریداری نمایید. فروش شماره سیم در دو نوع کلی شماره سیم حلقوی بسته و شماره سیم تخت بسته انجام میشود که در هنگام خرید باید  متناسب با نیاز خود نوع مناسبی از آن را تهیه نمایید. شماره سیم حلقوی بسته از نوع تو خالی میباشد  و در ۴ سایز مختلف عرضه میشود که هر سایز نیز بازه قطری کابل مخصوص خود را پوشش میدهد. از مشخصات این نوع شماره سیم میتوان به جنس پی وی سی گرید نرم، درجه حرارت کاری منفی ۳۵ تا مثبت ۸۵ درجه و رنگ زرد با علائم مشکی را نام برد. شماره سیم تخت بسته نیز از سیم های تخت و همچنین بسته تو خالی میباشد که تنها در یک سایز عرضه میشود.  این نوع شماره سیم نیز با مشخصاتی همچون شماره سیم نوع اول که در بالا اشاره شد عرضه میشود. فروش انواع شماره سیم با قیمت مناسب توسط فروشگاه پارتکس و به سراسر کشور انجام میشود.

قیمت شماره سیم

شماره سیم ها از قیمت متفاوتی برخوردار هستند  که برخی عوامل در قیمت آنها تاثیر گذار هستند. در قیمت شماره سیم نوع آن تاثیر گذار است.  هر یک  از انواع شماره سیم ها از قیمت متفاوتی برخوردار هستند. همچنین در قیمت شماره سیم کیفیت نیز میتواند تاثیر گذار باشد و  هر فروشگاهی نسبت به کیفیت این شماره سیم ها قیمت ها را  متفاوت در نظر میگیرد.

1مجموع 6 محصول
PO/POZ PO/POZ **شماره های تیوبی آماده برای چاپ جهت نصب روی سیم پوشش از سایز 0.5 تا 6 میلی متر مربع**
PTC PTC **شماره های چندکاراکتری شفاف فشاری آماده برای چاپ جهت نصب روی سیم پوشش از سایز 0.5 تا 5 میلی متر مربع**
PT PT **شماره های چندکاراکتری آماده برای چاپ جهت نصب روی سیم پوشش از سایز 0.25 تا 70 میلی متر مربع**
PC PC **شماره های تک کاراکتری فشاری از قبل چاپ شده آماده برای نصب روی سیم پوشش از سایز 0.25 تا 5 میلی متر مربع**
PCA PCA **شماره های قفلی از قبل چاپ شده آماده برای نصب روی سیم پوشش از سایز 0.25 تا 6 میلی متر مربع**
PA PA **شماره های تک کاراکتری از قبل چاپ شده آماده برای نصب روی سیم پوشش از سایز 0.25 تا 70 میلی متر مربع**
1مجموع 6 محصول