شماره کابل

پس از طراحی نقشه الکتریکال، نقشه باید اجرا و بر روی تابلو برق طبق لاجیک تعریف شده اجرا گردد. برای جلوگیری از اشتباهات و اشکالاتی که حین وایرینگ و یا تعمیرو نگهداری ممکن است رخ دهد از روش نشانه گذاری توسط شماره سیم یا حروف سیم بر روی ابتدا و انتهای هر اتصال استفاده می کنیم. شماره سیم به عنوان تجهیزاتی است که برای تفکیک و شناسایی سیم و کابل ها از یکدیگر طراحی شده است. فروش شماره سیم بیش از گذشته مورد استقبال قرار گرفته است و اولین و بهترین تولید کننده شماره سیم و کابل جهت ردیابی سیم شرکت پارتکس سوئد می باشد. شماره های سیم از حروف انگلیسی و اعداد تشکیل شده است که با هدف افزایش امنیت سیم کشی تابلوهای برق، مخابرات و غیره طراحی شده اند. با خرید انواع شماره سیم می توان سرعت عملکرد تکنسین های مونتاژ سیم و کابل کشی را افزایش داد.

خرید انواع شماره سیم

خرید انواع شماره سیم را می توان با خرید حروف و شماره سیم حلقوی بسته PA و خرید حروف و شماره سیم تخت بسته PKو یا شماره های بیضوی خام مثل po ها و شماره های شفاف PT  تجربه کنید. هر کدام از این دسته بندی های شماره سیم دارای ویژگی های اختصاصی می باشند که هنگام شماره گذاری باید رعایت گردد. معمولاً جنس شماره های سیم از PVC است که دارای خاصیت گرید نرم با رنگ بندی زرد و علائم مشکی می باشد. فروش شماره سیم کمک می کند که تکنسین های اجرای جدول نقشه سیم کشی بتوانند با سرعت بیشتری کابل های مختلف را از یکدیگر تشخیص دهند. در نتیجه به راحتی می توانند مسیرهای مونتاژ را کنترل نمایند و صحت نصب آنها را مورد بررسی قرار دهند.

شماره سیم های پارتکس مواد اولیۀ مقاوم دربرابر حرارت بالا و منعطف ساخته می شوند. با نصب شماره سیم می توان رفع عیوب تابلوهای برق، تابلوهای مخابرات و شبکه های محلی و غیره را با سرعت قابل توجهی مرتفع ساخت و دارای مزایای متعددی می باشد. همچنین با خرید انواع شماره سیم می توان امکان توسعه کابل کشی را با سرعت بیشتری انجام داد .جهت خرید از هر کدام از انواع شماره سیم ها میتوانید از با کلیک روی ه کدام از محصلات از اطلاعات فنی آن ها با خبر شوید.

شرکت پارتکس سوئد به عنوان یکی از شرکت های تأمین در حوزۀ لیبل و شماره های کابل و سیم فعالیت می کند و امکان خرید انواع حروف و لیبل سیم را با کیفیت عالی و طول عمر بالا فراهم نموده است.

1مجموع 6 محصول
PO PO **شماره های تیوبی آماده برای چاپ جهت نصب روی سیم پوشش از سایز 0.5 تا 6 میلی متر مربع**
PK PK شماره كابل تك كاراكتري(نصب با بست كمربندي) **شماره کابل آماده تک کاراکتری نصب روی نگهدارنده **
PHZ PHZ شماره كابل حرارتي از جنس پلي الفين
PO-068TW PO-068TW شماره كابل
PM PM شماره شفاف جهت شماره گذاري کابل توسط ليبل پلي استر براي تمامي كابلها
PO-068Q PO-068Q شماره كابل بسته بيضي شكل براي تمامي قطرها
1مجموع 6 محصول